Waar koop je onze Scoutsdas?

scoutdas

Ben je nieuw bij Scouting Lier en heb je nog geen das? Bij Scouting Lier is een das dragen en must. De jongens van Sint-Gummarus dragen een zwart met rode das, de meisjes van Sint-Rita een blauw met gele das: dit zijn de enige officiële kleuren van Scouting Lier. Een das aankopen kan enkel op Kloosterheide zelf, vraag het gerust aan de (groepsleiding): zij zullen je verder helpen. De kostprijs bedraagt 10 euro.

de jongensdassen zijn momenteel op, maar zijn bijbesteld.

dit moet je ook nog lezen:

Geen categorie

Kampdata 2024

We willen jullie graag de kampdata meedelen. Extra info over de kampen zullen volgen rond april/mei. Kapoenen: 3 – 7 juli Kabouters / Welpen: 1

scoutdas
scoutsnieuws

Waar koop je onze Scoutsdas?

Ben je nieuw bij Scouting Lier en heb je nog geen das? Bij Scouting Lier is een das dragen en must. De jongens van Sint-Gummarus

"Scouting lier,
da's bos, spel en plezier"